Szczoteczka i pasta

Hej, nasz maluch ma już prawie 7 miesięcy i dwa ząbki zastanawiam się jaka będzie najlepsza pierwsza szczoteczka i pasta do zębów może macie jakieś polecajki?:heart_hands:t2:

My mamy szczoteczkę neno i mega nam się sprawdza :slight_smile: a pasta po prostu dla dzieci. Mój syn jeszcze nie ma pół roku a już 7 zębów! :sweat_smile: