Hej, nasz maluch ma już prawie 7 miesięcy i dwa ząbki zastanawiam się jaka będzie najlepsza pierwsza szczoteczka i pasta do zębów może macie jakieś polecajki?![]()
My mamy szczoteczkę neno i mega nam się sprawdza
a pasta po prostu dla dzieci. Mój syn jeszcze nie ma pół roku a już 7 zębów! ![]()